EST

Sauna- ja puhkemaja


Nüüd saab meie majadega tutvuda ka VIRTUAALSELT!

Algselt olid meie hooned prožektori- ja meeskonna maja. Ühest lükati välja suur prožektor piiri valgustamiseks ning teises elasid piirivalvurid. Nüüd on mõlemad hooned saanud uue hingamise.
Mõlemad majad on avatud planeeringuga ning valgusküllased. Majade juures on palju rõhku pandud ümbritsevale keskkonnale ehk neist avaneb hea vaade nii merele (päike loojub täpselt meie akende ette!) kui metsale. 

Saunamajas on magamiskohti 4 ning puhkemajas 5 inimest. Mõlemas majas on täismugavustega köök ja puupliit, millel valmivad ülimaitsvad söögid. Õues on olemas ka gaasigrill koos toolide ja lauaga, et sumedal suveõhtul oleks võimalik ka susisevaid grillvorste grillida. Majadest puuduvad telerid ja wifi ruuterid, parem nautige loodust!

Kui midagi jäi aga segaseks või soovite lihtsalt lisainfot, siis võtke meiega julgesti ühendust. 


Saunamaja
Puhkemaja
EAS toetas Vaatetorni turismitalu projekti “Vaatetorni turismitalu puurkaevu ehitamine ja suurema võimsusega akupargi paigaldamine” turismiettevõtete ärimudelite rakendamise programmist.


Projekti eesmärgiks on maaturismiteenuste (majutus-, mahetoitlustus- ja aktiivse puhkuse teenused) senisest kvaliteetsem ja suuremahulisem pakkumine Vormsi saarel ning käibe säilitamise ja kasvatamise võimaluste loomine käesoleval aastal ennekõike siseturismi toel.

Projekti tulemusena ehitatakse välja puurkaev, soetatakse ja paigaldatakse akupank ning kontroller.

Projekti kaasrahastab 5 196,80 € mahus Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (Euroopa Regionaalarengu Fond).